Cildin kalbine Alp Dağları’nın gücü

Cildin kalbine Alp Dağları’nın gücü

Cildiniz bakım gerektiriyor ve hassas mı? Yeni SWİSS | SKİN SOLUTİON cilt bakım serimiz sizin için!

Misyonumuz: İsviçre Doğası’nın özünü ve en ileri Kozmetoloji bilimini, çoklu duyusal dokularla birleştirirken, şaşırtıcı derecede hafiflik ve etkinlik sunmak.

Her formül, Alplere özgü botanik hazinelerin konsantresini titizlikle harmanlar : dermo yatıştırıcı Ebegümeci çiçeği, saf Alp suyu ve diğerleri – ile en ileri dermatolojik bileşenler: Laboratuvarlarımız tarafından verimlilikleri arttırılmış olan Hyaluronik asit, C vitamini, AHA, … Laboratuvarlarımız tarafından verimlilikleri arttırılmıştır.

Ebegümeci çiçeği, Güzellik Kraliçesi

Mavala Laboratuarları, 20 yıldan uzun bir süre önce Ebegümeci çiçeğine aşık olmuş, o tarihten bu yana hazinelerini keşfetmektedir. Sakinleştirici ve anti-inflamatuar özellikleri ile binlerce yıldır tanınmaktadır ve az sayıda bitkinin hayatta kalabildiği vahşi bölgelerde gelişme yeteneğine sahiptir. Olağanüstü kendini onarma özellikleri geliştirmiştir. Glucid zenginliği ile benzersiz dermo-yatıştırıcı faydalar sağlar.

Seride SWİSS | SKİN SOLUTİON kullanılan Ebegümeci çiçeği % 100 İsviçre’dendir ve cilt için tüm faydalarını koruması için buharla damıtılmış haliyle kullanılır.

Alp Dağları’nın Suyu, doğal olarak saf

Her bir ürünün formulü için seçilen mineral su SWİSS | SKİN SOLUTİON İsviçre Alpleri’ndeki en yüksek kaynaklarından birinden (1.800 m. üstü), kirlilikten tamamen uzak bir bölgeden yüzeye çıkar. Farklı kaya katmanları tarafından doğal olarak filtrelenir. Mükemmel saflığa sahiptir ve iz elementleri açısından mükemmel dengeye sahiptir.

İsviçre’nin yüksek kalitesi

MAVALA, İsviçre’nin çok değer verdiği mükemmeliyet ve hassasiyet arayışını sürdürüyor. Marka, SWİSS | SKİN SOLUTİON üretim sürecinin her bir adımını denetler: formülasyondan değerlendirmeye, üretimden kalite kontrol yöntemlerine, hepsi İsviçre Cenevre’deki uluslararası Merkezimizde gerçekleşmektedir. Bu mutlak kontrol, markanın kendine seçtiği yüksek standartlara uygun her bir formülün yaratılmasını, bazı maddelerin yasaklanması (mineral yağ, ftalatlar, sodyum laureth sülfat, sodyum lauril sülfat veya amonyum lauril sülfat gibi) ile başlayarak garanti eder.

Buna ek olarak, her bir ürün, bağımsız dermatologlar veya oftalmologların denetimi altındaki bir dizi klinik test aldı ve gerçek koşullarda kadınların kendileri tarafından değerlendirildi.

Çoklu-duyusal dokular

Laboratuvarlarımız, şaşırtıcı derecede hafif dokular yaratmıştır: kaybolan serumlar, son derece ince bir mikro-sprey, tüy hafif kremler, çıplak cilt hissi bırakan formüller cildi kadifemsi bir şekilde yumuşatır…

Tanınmış, bağımsız bir parfüm uzmanı liderliğinde MAVALA, kendi koku imzasını oluşturdu: taze kesilmiş otların bir notası, İsviçre dağlarının kalbinde keyifli bir yolculuk.

Cildiniz yaşlanma belirtileri gösteriyor, kurumuş, yorgun, donuk veya kusurlu… Çözüm sunuyoruz!

  • ANTİ-AGE PRO, tüm yaşlanma belirtilerinin görünümünü etkin bir şekilde düzeltmek için
  • AQUA PLUS, cildi yoğun bir şekilde nemle yenilemek için
  • SKİN VİTALİTY, yorgun cilde ışıltılı sağlıklı parlaklığı yeniden sağlamak için
  • PORE DETOX, kusurları gidermeyi hedeflemek ve parlaklık sağlamak için
  • CLEAN & COMFORT